Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2007, 12:54   #4
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Super Ogółem "systemu" jako takiego nie znam, chociaż miałem okazję zagrać raz, krótką w sumie sesję na toruńskim zlocie LI Ale klimat obcego znam i bardzo lubię. Również obejrzałem wszystkie części filmów, parę razy Postać napisana na szybkości raczej i z oszczędnością miejsca (skoro trzeba wklejać do tematu ), tym bardziej, że kto pierwszy ten lepszy, z tego co wywnioskowałem z rekrutacji. Zatem...


Imię i nazwisko: Ethan Hughes
Płeć: mężczyzna
Narodowość: USA
Zawód: policjant
Wiek: 32 lata

Wygląd: 183 cm wzrostu, 76 kg, zbudowany proporcjonalnie do swego wzrostu i wagi (nie jest z tych policjantów co zażerają pączki ). Krótko przystrzyżone blond włosy, kilkudniowy zarost na twarzy.

Sierżant Ethan Hughes był dobrze zapowiadającym się funkcjonariuszem NYPD. Jego przełożeni wróżyli mu szybką karierę w policji. Miał też niemal idealnie ułożone życie osobiste. Miał piękną żonę Christine, 7-letniego syna Petera. Istna sielanka i spełnienie amerykańskiego snu. Szybko to się jednak skończyło gdy zdarzył się wypadek. Wypadek, jaki z reguły ma miejsce w filmach, książkach i innych tego typu bzdurach... Peter postrzelił się ze służbowego rewolweru ojca. Zmarł w szpitalu. Ethan doznał załamania nerwowego. Żona, również nie mogąc pogodzić się z sytuacją, opuściła go. Przełożeni widząc stan sierżanta Hughes'a wysłali go na "urlop". Nie miał tutaj nic do powiedzenia. Wielokrotnie myśli Ethana krążyły wokół samobójstwa. W końcu dowiedział się zupełnie przypadkiem o ogłoszeniu dotyczącym udziału w naukowym projekcie, dobrze płacili. Nie interesowały go zbytnio pieniądze. Nie miał co ze sobą zrobić i uważał, że może chociaż uda mu się uczynić coś dobrego... Bez namysłu wysłał zgłoszenie i po krótkim czasie przygotował się do drogi.

Ekwipunek: kilka zmian ubrania, kilka książek (głównie kryminały Agathy Christie), leki antydepresyjne, kilka paczek papierosów, srebrna zapalniczka benzynowa.
Broń: Glock 37 (.45 GAP) + amunicja (2 magazynki + pudełko z nabojami)

Statystyki:
Siła - 3
Zręczność - 5
Szybkość - 4
Spostrzegawczość - 4
Charyzma - 4
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline