Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2019, 19:59   #32
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Tak moje trzy grosze.
Johan Watherman. Bez obrazy , ale serio przybrałeś w swych postach ton stereotypowego wodziarza i naprawdę, nie tak powinno się prowadzić dyskusje.

Brillchan: za bardzo ufasz materiałom z drugiej ręki, sam wyrobiłem sobie do nich nieufność i łatwiej jest żyć

Duchy w chodzie: Nie, mechanika jest w podstawce, tylko duchy mają gorszą pozycję od upiorów, a raczej nie ma nagrody.

Akurat nie ma alternatywy dla wraith, bo żaden nie jest wraithem, zresztą ponurość nie jest wadą jako taką. Swoją drogą znacznie złagodzoną wersję zaświatów wraitha dano w exaltedzie gdzie duchy mogą mieć nawet dzieci z żywymi. Sam też dużo wziąłem w slanverse z wraitha, choć takżew wersji złagodzonej.

Co do niepowodzenia wraitha, był sytemem po prostu trudnym w prowadzeniu. Nie ambitnym a trudnym, bardzo mocno skupiającym się na problemach postaci graczy z męczącym autorytaryzmem... No i historie o duchach nie są straszne...
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem