Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2019, 17:25   #1
Shiv
 
Shiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Shiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputacjęShiv ma wspaniałą reputację
Street Fighter x Darkstalkers


Siemanko!

Zauważyłem, że ostatnio jakimś tam wzięciem (mniejszym, bądź większym) cieszą się na LI sesje oparte na anime, czy innych "dziwnych" pomysłach, zatem sam również chciałbym sprawdzić, czy znajdzie się ktoś chętny na sesję Street Fighter vs Darkstalkers.

Ostatnio w łapy wpadła mi komiksowa, 8-częściowa mini-seria którą bardzo łatwo można by było przełożyć na sesję pbf. W przygodzie wcielalibyście się w ziemskich Street Fighterów, którzy dziwnym trafem trafili do mrocznego świata Darkstalkers. Musielibyście znaleźć drogę do domu, jednocześnie przeciwstawiając się hordom przeróżnych przeciwników i przypadkowo będac wmieszanymi w większą intrygę zagrażającą stabilności obu światów. Oprócz linii fabularnej dla Waszych postaci, przedstawiałbym również to, co dzieje się od strony tych złych, żeby zarysować spójną historię tego, w czym uczestniczycie.

Gralibyśmy na zasadach Street Fighter RPG, na podstawie podręcznika tworzylibyście swoje postaci. Można będzie grać autorskimi Wojownikami, bądź wybrać tych z serii SF (np. Guile, Ken, Cammy - dostępne kanoniczne postaci wypisałbym w głównym temacie rekrutacji). Mechanika stosowana w walkach, czyli wszelkie kombosy, special movements, ultra moves itd. Mecha całkowicie po mojej stronie, Wy tylko deklarujecie ruchy.

Przyjąłbym 4-5 graczy, tempo odpisów oscylowałoby w granicach 4 dni dla Was i 2 dla mnie. Bez doka, gramy tylko na forum. Posty nie muszą być długie, najważniejsze, żeby były w nich deklaracje działania. Przygoda nie jest długa i myślę, że zamknęlibyśmy ją w 3-4 miesiące. Zaczęlibyśmy raczej po nowym roku, gdyż musiałbym przygotować dokument z tworzeniem postaci.

KtoÅ› zainteresowany?

 
Shiv jest offline