Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2019, 13:52   #6
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Komentarze same w sobie nie powinny być miejscem do gry tzn. wymiany zdań, drążenia tematów, analizy taktyk graczy etc.

Dopuściłbym jednak sytuacje, gdy ja będąc np. blokerem napiszę w komentarzach coś w stylu. "eh... i znowu noc i nie mam co robić. Co za głupia rola." Sugeruję w ten sposób, że mam rolę bez aktywnych umiejętności, co prawdą nie jest i próbuję w ten sposób zmylić przeciwnika (w komentarzach!).

Dlaczego? Są sytuacje w drugą stronę, z którymi się spotkałem, a popsuły mi lekko grę. Załóżmy, że jest noc, a gracz X pyta w komentarzach MG "czy mógłbym poprosić jeszcze raz ten link do doc'a co mi wysłałeś/aś, bo czyściłem pocztę". Czym jasno daje znać, że jest z mafii (to tylko przykład, na ogół takie sytuacje zdradzają dużo mniej, ale zdradzają)

Sam nie zamierzam grać w komentarzach, ani zmylić przeciwnika wpisami tam robionymi, ale uważam że powinno być to dozwolone, by nigdy nie było jasne, czy komentarz to wtopa, czy zmyła.

E. Gra w komentarzah w nocy powinna być tak samo zabroniona jak w temacie sesyjnym.
 
Rewik jest offline