Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2019, 09:20   #5
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Co do zmian no to rzucam co jedną porę doby. Czyli co 3-4 h. Lub jak kto woli wykonuję serię rzutów za całą dobę.

- Wiatr po prawdzie to pomijam w rzutach. Co najwyżej robię go fabularnie albo pod to co wyjdzie z powyższych rzutów. Z wiatrem jest ten problem, że ewentualna skala musiałaby nie być jednorodna. Bo jakby brać skalę Beuforta to mogłoby być dziwnie. Jak o 9 rano by wyszła flauta a 3 h po niej huragan a kolejne 3 h później jeszcze coś innego. Poza tym wiatr do tej pory nie był mi tak niezbędny jak powyższe składniki więc zostawiłem sobie na później.

- A co do brakujące nazwy to po prostu nic nie wymyśliłem co by mi pasowało. Więc jak ktoś ma jakieś opcje to zapraszam.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem