Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2019, 07:31   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Biorąc pod uwagę, że zwykle scena dzieje się w konkretnym czasie i miejscu to po prawdzie z owego generatora wystarczą 2 rzuty kością. K20 na stopień zachmurzenia i k10 na odyfikator tempertury. Zakładając oczywiście, że wcześniej jest naszykowane co trzeba.

- Poza tym jak pisałem na samym początku, to nie jest generator dla tych co nie chcą się bawić generatorem pogody silącym się na realizm albo którym wystarczy randomowy rzut na pogodę dla świętego spokoju Tylko dla tych którym, tak jak mnie, zależy by jakaś lokacja była z tą pogodą zrobiona jak należy

- A swoją drogą jeśli ktoś by miał jakieś "chcenie" na użycie tego generatora co do jakiejś konkretnej lokacji to niech da znać. Zobaczę co da się zrobić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem