Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2019, 09:45   #1
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
D&D 3.5 npc generator

Hej.
Szykuję nowa sesję i właśnie uświadomiłem sobie, że jestem leniwy. Znaczy się, jeśli mogę oprzeć tworzenie lochu na programie do tego napisanym to tak zrobię. Ale ja nie o tym.
Szukam programu do tworzenia mechaniki npców. Przeryłem polski i nie tylko internet i póki co mam dwie witryny, które wyglądają interesująco. Niestety, obie mają wady.

Myth Weaver npc generator - fajny prosty program umożliwiający tworzenie postaci do max 20 poziomu. Niestety, mechanika ograniczona tylko do Podręcznika Gracza.

Dingles Games npc generator - Dużo bardziej rozbudowany od poprzednika, imponujący zestaw klas, atutów, szablonów. Niestety, trzeba za niego zapłacić. Wersja freeware ofiarowuje tylko postacie do 5 poziomu.

Pomóżcie leniowi.

Jaśminowiec
 
__________________
Myśląc nigdy nie doszedłem do żadnych wniosków.
Ale to nie powód by nie myśleć.
Zdrajca, obciąć mu jajca! Tchórz, wsadzić mu nóż! Kiep, pałą przez łeb!
Hejt? Kijem przez grzbiet.
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem