Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2020, 16:24   #3
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Podpunkt e) jest dla mnie niejasny, i pod względem treści, i przeznaczenia. Jaki wcześniejszy post ma edytować użytkownik, żeby napisać "Super!"? I dlaczego na pytania typu "Kto chce ten pdf?" odpowiedzi "Ja!" należy udzielać przez PW?

Podpunkt f) jest i będzie lekko kłopotliwy dla MG. Jak da w komentarzach do sesji informację dla graczy, i o czymś zapomni albo po paru godzinach zaistnieje potrzeba przekazania kolejnej wiadomości pilnej, to jest problem, bo edycja posta nie generuje powiadomienia dla śledzących dany temat. Może usuńcie ten zapis dla tematów sesyjnych/komentarzy, albo całkiem go wywalcie. Forum nie jest chyba aż tak zaśmiecane, żeby trzeba było stosować taki zapis.

Podpinam się. Szczególnie w tematach z materiałami MG lubią zarezerwować dwa posty do edycji, ze względu na ograniczenie ilości znaków właśnie, a pod nimi gracze wrzucają opisy postaci. Sytuacja gdyby MG nie mógł tego zrobić i musiał wstawiać kolejny post pod graczami lub czekać dobę aby ułożyć temat z materiałami jak chce jest kuriozalna.
I tak, wiem, mało kto na forum jest gestapo i bany raczej nie grożą to jednak warto uściślić to w regulaminie.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem