Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 16:24   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Cytat:
Czy w tej sesji planujesz poruszyć też kwestie psychologiczne bohatera? Czy tylko skupiamy się na rozwiązywaniu spraw, a jego powiedzmy osobiste sprawy nas nie obchodzą?
- Jeśli pytasz o coś w stylu poczytalności postaci z Ciula no to nie. Czegoś takiego nie przewiduję. Na pewno nie w mechaniczny sposób. Natomiast mam zawodową awersję na BG o mentalności plastikowego żołnierzyka. Więc taka skrajność, że postać jest 100% beznamiętna i odporna na wszelkie emocje no też mi się nie widzi na żadnej mojej sesji i w tej też nie.

- Więc jakiś socjal fajnie, żeby postać miała. By się pobawić w udawanie reala na tym forum. No ale nie ukrywam, że główny nacisk chciałbym widzieć w prowadzeniu śledztwa. Czyli to musiałaby być postać i Gracz co lubi takie zabawy i nie traktuje tego jak zesłanie do karnej kompaniiCytat:
Jest jakiś wzór karty? Czy wystarczą podstawowe informacje imię, wygląd, charakter, historia?
- Hmm... Co do fabuły to raczej standard. Czyli imię, awek (bez żadnych mang i pociesznych obrazków), jakieś bio postaci. Czyli skąd postać się wzięła w LA, parę zdań o karierze w DEA itd. No i by sesja miła ręcę i nogi to dobrze by to nie był jakiś młokos zaraz po szkółce policyjnej tylko samodzielny agent zdolny do prowadzenia sprawy. Więc wiek w skali 30 - 40 l byłby w sam raz myślę. Co o zespołu, biura, mieszkania, znajomych to już zostawiam Wam do światotworzenia

- A co do mechy to myślę, że się dogadamy. Mecha to z "Parchów" ale skórki na agenta moden to jeszcze nie mam. W największym skrócie to jest to mecha w skali 1-10 i k10. Na ok tuzin umsów jest ok 85 pkt które można dowolnie rozdać. Jak ktoś będzie tym zainteresowany bardziej no to możemy to bardziej dokładnie obgadać na dalszym etapie.
Cytat:
Zakładając, że pisanie będzie szło sprawnie, zarówno MG jak i graczowi, czy planujesz sesję na bardzo długi czas, czy raczej będzie to krótka historia?
- Sesja będzie trwała tyle ile to będzie konieczne Nie potrafię w tej chwili odpowiedzieć na to pytanie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami
Pipboy79 jest offline