Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2020, 19:10   #3
lShadowl
 
lShadowl's Avatar
 
Reputacja: 1 lShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputację
Hej. Chętnie stworzę postać Do 22 na pewno ją dopracuję, ponieważ chętnie wezmę udział w sesji od "początkowego levelu".

Osobiście zagram człowiekiem lansjerem lub pogromcą. Sam nie wiem czy wolę śmiać się atakom w twarz czy może tańczyć wraz ze śmiercią. Coś z tych dwóch klas na pewno się pojawi, a która to będzie wiadomo dopiero w KP

Pytania:
1. Jesteśmy początkowymi podróżnikami/bohaterami więc jak widzisz początkowe postacie? Np. taki lansjer ma jakąś skórzaną kurtkę, drewnianą lance i puklerz?... Pogromca ma miecz i lekki skórzany ubiór?
2. Postacie mogą być po jakichś szkoleniach? Myślałem nad postacią będąca uczniem jakiegoś bohatera, który tak naprawdę nigdy jeszcze nie widział krwi i jest nieopierzonym kurczaczkiem
3. Ekwipunek wiadomo jest ważny ale czy mamy się na nim ogromnie skupiać? Znaczy wypisywać wszystko od garnka, kubka, krzesiwa, koca, łyżki czy zakładasz że jakąś cześć ekwipunku ma każdy bo nie wiem czy wypisywać wszystko i potem sobie pluć w brodę że zapomniałem o kawałku sznurka haha
 
lShadowl jest offline