Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2020, 00:04   #9
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cześć!

Tu jest moja karta postaci, jak by ktoś potrzebował zajrzeć.
https://drive.google.com/open?id=1NF...bA1zbAv60B3wnh

Możliwe że po przyszłej aktualizacji tego pliku link pozostanie ten sam, ale nie jestem pewien. Czy mój awatar nie jest trochę za wysoki? Jak by co, to mówcie.

Powoli ogarniam Kostnicę. Przez przypadek znalazłem tam rozgrywkę ZaczarowanyDom, więc odtąd chyba będzie ok.

Jestem trochę wkurzony, bo jak próbowałem parę lat temu założyć konto o nazwie "Ril" na Kostnicy, to to się nie powiodło. Krytyczny błąd systemu. Nigdy nie dostałem linka aktywacyjnego i serwis Kostnica nie odpowiedział na mojego maila. Zalogować się nie da, bo konto nie jest aktywowane, a założyć jeszcze raz tego samego też się nie da, bo ta nazwa już występuje w systemie. Paranoja. Założyłem więc dzisiaj konto "Rill" (przez dwa L) z innego maila. Oto moja historia.



Cytat:
Napisał Klebern Zobacz post
Ehhh co za dziadostwo. Gra z nami Administrator, to powinien coś z tym zrobić Ekipa Lastinn powinna poprawić ten generator i szablon by był dla wszystkich dostępny i edytowalny przede wszystkim dla gracza.
Szablon niedostępny dla innych graczy jestem w stanie zrozumieć, ktoś miał taką a nie inną wizję, czegoś nie przewidział. Ale z tym generatorem to tragedia, nie pojmuję jak można było schrzanić taką prostą rzecz.
 

Ostatnio edytowane przez Ril : 13-01-2020 o 00:17.
Ril jest offline