Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2020, 16:55   #876
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
W sumie to moc inspirowana Wayne'em z serii Sandersona
Działa trochę inaczej, ale pomysł jest stamtąd.

Nie no, jak dla mnie to żadna metagra. Nie widzę powodu, dla którego Adam miałby na to nie wpaść

Mogę ci podrzucić kilka propozycji tego, co możesz zrobić. Oczywiście to nie wszystko. Że tak powiem, sky is the limit

1. Możesz próbować odgadnąć jaką Adam ma moc.
2. Możesz zrobić to, czego nie możesz zrobić w normalnym świecie - spuszczać wpierdziel blaszakom ładując w nich pięściami i nogami ze znacznie zwiększoną siłą, jaką daje egzoszkielet.
3. Możesz iść z Bardielem jako wsparcie i pilnować jego pleców.
4. Możesz wspinać się na budynki po cegłach, bo teraz uchwyt masz jak imadło, a potem skakać po dachach, bo egzoszkielet daje ci sporo siły w kopytach.
5. Możesz próbować działać jako odwracanie uwagi, bo egzoszkielet daje ci zwiększoną szybkość. Choć nie wiem jak to rozwiązanie sprawdzi się na armię
6. Możesz zamknąć się z Forzą w samochodzie i czekać na rozwiązanie problemu. Od razu powiem, że ona nic nie będzie mówić.
7. Możesz zrobić mnóstwo innych rzeczy, które obecnie nie przychodzą mi do głowy, ale może tobie przyjdą.

Tylko uważaj na te ich kije. Adam widział co robią z ludźmi i metalem.

EDIT:
Jeśli będziesz szedł z Bardielem, to wrzuć informację w komentarzu. Nie musi być w sesji. Po prostu, żebym wiedział, gdzie będziesz się kierował. Opcją domyślną jest pozostanie w bąbelku
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 15-01-2020 o 17:02.
Alaron Elessedil jest offline