Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2020, 21:41   #877
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Aha to nie wiedziałem że to jest egzoszkilet bojowy jak Edge of Tomorrow z przedstawionych opcji najbardziej podoba mi się 5 a żeby było przydatnie z 3 a dokładniej : Odwrócić uwagę od przeciwników od Witolda / Bardiela poprzez tańczenie

Adam raczej nie jest typem który ma power fantasy na temat przemocy fizycznej. Zemsta i upokorzenie wrogów tak ale bardziej psychiczne niż po prostu pobić. Jeżeli chodzi "Możesz zrobić to, czego nie możesz zrobić w normalnym świecie " to właśnie byłoby tańczenie

Bardziej chodzi o to żeby rozproszyć jakąś grupę robotów otworzyć je na atak ze strony Witolda itp. Nie wiem czy dam radę to ubrać w posta na czas najwyżej dodam w retrospekcji.
 
Brilchan jest offline