Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2020, 21:03   #44
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
[…] ale myślę, że możemy spokojnie wypisać tutaj w wątku komentarzowym, co ewentualnie chcielibyście unowocześnić/przebudować (maks trzy itemki i rezerwuję sobie prawo do zdecydowania, czy dany upgrade jest wykonalny dla ludzi Karrambola w tranzycie poprzez Paszczę (bo mają przy sobie dużo narzędzi i materiałów).
Chcę podnieść poor quality Power Armor na common, chyba, że da się zrobić coś lepiej.

I to w sumie wszystko, chyba, że można coś zrobić z implantami (ale coś więcej niż przewiduje podręcznik).

Mechadendryty na potrzeby akwizycji są traktowane jako good quality. Ale żadne ich ulepszenia nie są przewidziane w podręczniku. Może można by zmienić któryś z bonusów z +10 na +20? (Medica lub tech-use).

Albo może subskin armour poprawić? (W podręczniku tylko common jest opisany).

Jeżeli implanty są nie do ruszenia, to zostańmy przy pancerzu tylko. A moje dwa upgrady przeniósłbym na kogoś innego.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline