Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2020, 21:45   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Co do moich "chciejstw" na nowy sezon to póki co wygląda to tak:


- Archiwum X - albo coś w tych klimatach. Czyli jakaś tajna organizacja tych czy innych agentów która zajmuje się dziwnymi i podejrzanymi sprawami.

- Cyberpunk - może być klasyczny CP 2020 (chociaż nie znam detali mechy) albo coś w podobnych klimatach. Coś jak "W mgnieniu oka" z Hauerem. Czyli dystopia, neony, spluwy i te klimaty.

- Dark fantasy - znów nie wiem w jakim systemie i uniwersum. Ale ostatnio znów mi się udało obejrzeć "Salomon Kane" oraz "Jaś i Małgosia łowcy czarownic". I zagrałbym coś w ten deseń.

- Detektyw - jakiś klasyk ze śledztwem i rozwiązywaniem zagadek. Może być jako gliniarz, agent czy detektyw właśnie. Ale klasyczne ciułanie ziarnko do ziarnka i rozkminianie jak doszło do przestępstwa.

- Neuroshima - tyle misiuję tej neuro, że ostatnio rzadko mam okazję zagrać w to neuro. Mógłbym spróbować zagrać z tej drugiej strony

- Zombieland - nie wiem w jakim systemie i uniwersum ale chętnie pograłbym w coś o zombiakach. Jakoś jeszcze nie miałem okazji. Najchętniej w jakiś modern, coś a'la seria "28".


---


- W sumie na razie tyle z mojej strony. To ogólne porpozycje więc jeśli ktoś, coś by miał na uwadze do porpowadzenia to możemy porozmawiać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline