Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2020, 09:48   #46
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Astropaci są dla Ramireza tak dalecy, że gdy czytam te wstawki o poczynaniach chóru to mam wrażenie, że to na jakimś innym statku/planecie.

Wracając do sprzętu: czy w grę wchodziłyby np. nadania broni jakiejś cechy? Wiem, że Sister of Battle mają chainswordy dwuręczne z power fieldem. I stąd nasuwa się pytanie, czy Ramirez-Heretyk mógłby swojemu kumplowi Ahalionowi-Kapłanowi zorganizować Power Fielda dla Marcusa? Albo dołożenie jakiejś cechy w stylu Shock, Balanced, Tearing do broni?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline