Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2020, 19:15   #48
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Astropaci są dla Ramireza tak dalecy, że gdy czytam te wstawki o poczynaniach chóru to mam wrażenie, że to na jakimś innym statku/planecie.
I twierdzi to ktoś, kto uważa, że maszyny mają dusze, modli się do nich i oddaje cześć A tak na serio, uniwersum czterdziestki składa się z wielu takich kontrastów, ale i techkapłani tkwią względnie głęboko w ezoterycznym klimacie technomagii. Nie szukając daleko - napędy podprzestrzenn oraz generatory Pola Gellara to maszyneria strzeżona mnóstwem heksagramów, aby przypadkiem nie doszło w niej do demonicznej degradacji. Kult Omnisjasza posiada też własnych egzorcystów, ponieważ demony potrafią wnikać nie tylko w żywe umysły, ale i Manifold.

Jeśli chodzi o upgrady Waszego sprzętu, w weekend będę mógł siąść do podręczników i wtedy zaproponuję jakieś ciekawe opcje - w szczególności przypadł mi do gustu pomysł nadawania cech, da się z tego wycisnąć naprawdę oryginalne koncepty.

Co do astropatów, uzgodniliśmy z Aiko, że jej postać będzie kładła duży nacisk na korzystanie z tarota. Ponieważ te karty mogą się stać naprawdę potężną bronią w rękach gracza, postanowiłem wprowadzić do gry pewne obostrzenia i testować efekty wróżenia poprzez umiejetność Psyniscience. Micas zaopatrzył Aiko swego czasu w pewien fanowski dodatek o bardzo wysokiej jakości, będący w istocie rzeczy podręcznikiem imperialnego wróżbiarstwa. To z niego będziemy korzystali, ponieważ jest doskonałym narzędziem dla mentatów z taliami psychoaktywnymi kartami.

I jeszcze jedna prośba - gdybyście w ramach prezentacji seneszala mieli do niego jakieś pytania, piszcie je prosto tutaj w wątku technicznym, to będę je na bieżąco wplatał w treść kolejnych części wraz z odpowiedziami.
 
Ketharian jest offline