Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2020, 16:08   #15
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Poszło szybko, bo mam już dwie karty

Pewnie będę miał jakieś drobne uwagi, ale raczej nic wielkiego. Możliwe, że będą dotyczyły m.in. ekwipunków. Bardziej lekkie wygładzenie różnic niż cięcia. A może w ogóle nie będą potrzebne. O tym będę myślał jak będę miał komplet.

No i nie powiedziałem o jednym, bo uznałem, że takie mamy czasy, więc nie trzeba. Ale jednak wspomnę gramy według starego kanonu (aka legend), nie według (tfu) kanonu
Miałoby to duże znaczenie w okolicach czasów republikańskich, imperialnych lub poimperialnych (szczególnie poimperialnych).
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 22-01-2020 o 16:12.
Alaron Elessedil jest offline