Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2020, 23:47   #9
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Już nie ma tu miejsca na interpretacje, nie ma co odbierać. Rewik przecież już wyjaśnił :P
Piszę jak to odbierałem do tej pory. Jest to jednak trochę ważne jak interpretują to gracze, żeby MG doprecyzował opisy, tak aby nie było niejasności. Dla przykładu dalej nie rozumiem, czy umiejętności jednorazowe dla Mafiii pochodzą z tej samej puli, czy każda postać ma swoją własną. Czy nieśmiertelnym zostajesz się do końca gry, czy na jedną fazę nocy bo zasady tego nie określają. Dla mnie to powinna być chyba umiejętność jednorazowa. Nawet jeśli biorę te rzeczy na logikę i domyślam się tego jak jest, to wiele rzeczy można rozumieć dwojako, więc cytując Ciebie "warto dopytać i wiedzieć w co się wchodzi". Widocznie jestem głąbem i nie rozumiem

edit. poza tym Col pisze " Czyli przed każdą nocą muszą (a w zasadzie mogą) wybrać który z nich jest nieśmiertelny.", Rewik przyznaje mu rację, a to przecież jest umiejętność nocna, a nie dzienna zgodnie z zasadami. Nie wiem czy to zamierzone jest czy jakiś skrót myślowy.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 22-01-2020 o 23:54.
traveller jest offline