Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2020, 11:37   #898
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja nie mam pretensji w poprzednim twoim poście był opisany efekt akcji Adama ostatni twój post bardziej skupił się na sytuacji Angi i Patrycji które w poprzednim miały mniej akcji.

Jak dla mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku ciekaw jestem czy tym razem udało mi się trafić z mocą

Nie wiem czy dość wyraźnie to zaznaczyłem w poście ale Adam śpiewa do Sowiety.

Swoją drogą nie było na to miejsca w poście ale ja wciąż obstaje za teorią że to masowa halucynacja batman, WW i inni herosi oraz Kapitan Żbik/ Sowieta to oddani cosplayerzy i wszyscy obudzimy się bezpiecznie tam gdzie jesteśmy.

Adamowi się na pewno ta wyprawa przydała bo przed tym jak Spider-Man przypomniał mu o bohaterstwie zaczynał flirtować z superłotorostwem teraz będzie się sprawować trochę lepiej.
 
Brilchan jest teraz online