Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2020, 21:13   #1
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
[komentarze] The Witcher RPG: Potwór wśród nas

@Draugdin, niezmiernie mi miło powitać cię powitać w sesji. Zakładam, że po obu stronach komputera siedzi dwóch wielkich miłośników świata Wiedźmina i będziemy się świetnie bawić. Tak jak ci pisałem, przygoda to krótki jednostrzał mojego autorstwa, rozpisana specjalnie dla wiedźmina, chciałbym przetestować podręcznik w praktyce, więc czasem będzie trochę turlania, rzuty proponuję wyko-nywać na kostnica.eu. Sesja będzie toczyć się swoim rytmem, nie narzucam żelaznych terminów, bo jak wiadomo każdy ma swoje życie i nie zawsze znajdzie czas poświęcić się sesjom. Jako, że wiedźmin będzie wchodził w interakcję w NPC-ami i chciałbym, żeby to był prawdziwy dialog, żywa rozmowa, grać więc będziemy na google doc a kolejne sceny wklejać na forum systemem, raz ja, raz ty. Kwestie techniczne: Avatar na szerokość 200px, tekst justowany + indent.

Przygoda rozgrywa się tuż po zakończeniu „Zabójcy Królów” a przed „Dzikim Gonem”. Po zabójstwie króla Foltesta, Nilfgaard szykuje się do kolejnej wojny z Północą, czarni są już u granic Temarii, tysiące uchodźców ucieka do Redanii, wśród nich jest także twój bohater. W Redanii rządzi teraz Radowid V Srogi, który wytoczył wojnę czarodziejom i dał przyzwolenie na wyżynanie nieludzi. W Novigradzie postrach sieją Łowcy Czarownic, elitarny zakon na usługach króla i przywódców kultu Wiecznego Ognia. Właśnie w takich niespokojnych czasach Draugdinowi przyszło szukać kolejnych zleceń…
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 25-01-2020 o 21:39.
Arthur Fleck jest offline