Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2020, 10:30   #6
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Nibra podchwyciła słowa Dresdena na temat zaklinacza i uśmiechnęła się lekko.
- No właśnie, Corrisie, z takim ryjkiem to na sianku na pewno nocował nie będziesz. Chyba, że z własnej woli, z jakąś chętną dziewoją. - Puściła mu oczko, dając tym samym znać, że sobie żartuje. Ludzie czasami brali wszystko za bardzo do siebie. - Ja tam mogę spać w stodole, czy innej stajni, ważne, żeby na łeb nie kapało i w tyłku wiatr nie hulał. Ale jak tak bardzo ci zależy, możesz poszukać czegoś dla naszej szóstki.

Po tych słowach skinęła Dresdenowi głową.
- Idziemy. Zgłodniałam na tyle, żeby najpierw przejmować się moim żołądkiem, a nie tym, gdzie będę spać. Erik, może potem pokażemy miejscowym, jak to się robi? - Klepnęła barbarzyńcę w ramię i wskazała mu palcem dwie grupki stojące nieopodal, które rywalizowały ze sobą w przeciąganiu liny.
 
Umbree jest offline