Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2020, 00:45   #9
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
– Kultura i uprzejmość wobec rasy znanej powszechnie z zdradzieckich skłonności i wbijania noży w plecy? Wolne żarty. Jeżeli chodzi o to co nazywasz drowim wychowaniem to zapominasz mój drogi że mam matrarchinię w niewoli, więc wiem że porządny drow przechodzi tylko i wyłącznie tresurę. Moje zaś czyny są powszechnie znane, a jak tam twoje? Coś więcej poza morderstwami na zlecenie i chłostaniem niewolników? Nieważne, nie sil się na odpowiedź i tak wiem ze skłamiesz, jesteś przecież drowem. – odciął się elf i zwrócił uwagę na ostatniego z członków drużyny.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche

Ostatnio edytowane przez Balzamoon : 07-02-2020 o 14:08.
Balzamoon jest offline