Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2020, 21:41   #8
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Hejka! W ankiecie deklarowałem głód CP, a tu nie zgłaszam się na rekrutę, czuję się w obowiązku wyjaśnić swoją postawę, szczególnie, że dziwnie pusto w wątku.

Uważam, że grubo i śmiało poleciałeś z wstępem, który sugeruje wcielenie się w postać "robocopa". To przypuszczam punkt mogący być niewygodny dla wielu potencjalnych chętnych. Dla mnie jest, szczególnie, że rola którą chciałem podjąć nie bardzo się sprzedaje w zaproponowanych okolicznościach. Napiszę więcej, jeśli głos mówił prawdę o operacji i zmianach fizjologicznych, byłoby to gorsze dla owej osoby niż zbiorowy gwałt z przypalaniem. Poczułem się więc wstępnie zbity z tropu.
Można wszak zdobyć się na kreację innej osobowości, powiecie. Można. I wciąż biorę to pod uwagę. Choć z pewnością nie zaspokoi to apetytu na cybernetyczną baśń.

Nie piszę się na solówkę, pozwolę sobie wobec tego poczekać na inne zgłoszenia i wtedy podjąć decyzję. Nie przypadł mi do gustu pomysł używania docka, tak już na wstępie, obawiam się, że jak jest taka deklaracja to się sesja przeniesie na dock. Wtedy nie wiadomo do końca czyj jest post i gubi się indywidualny styl narracji. Owszem w minimalnym stopniu dockowanie jest do przyjęcia, bo pozwala na ekspresyjne dialogi między bohaterami.
Raz na tydzień, czy dwa tygodnie na cykl kolejki to trochę rzadko, ale to akurat rozumiem: Praca, terminy.

Na koniec, ująłeś mnie zastrzeżeniem o długości postów. Popieram, choć te na pięć a-czwórek to już za długo.

Mam prośbę, nie spojleruj przygody, nawet w obliczu krytyki, pozostał jeszcze tydzień rekrutacji.
 
Nanatar jest offline