Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2020, 02:11   #4
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 3 - 2020.01.31; pt; g 06:30

- Oki to udało mi się zmajstrować post Termin powiedzmy do czw. 02.13. Czyli z tydzień na zmajstrowanie posta


Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Co do wydarzeń to chronologicznie jest tak:

- powrót z komisariatu
- spotkanie z Blecherem w biurze
- wieczór w domu Edwarda i przeglądanie dokumentów
- poranek kolejnego dnia


- Co do spotkania w biurze to tak:

- Edward jako agent ma dostęp do kartoteki przestępców. Jesli ktoś z gliniarzy z komisariatu jest tam zamieszany w coś to powinno tam być. No jeśli nic nie będzie no to jeszcze szansa uderzyć do archiwum.

- Blecher zgodził się na ogony dla Grimberga i Maxwella. Pomimo późnej pory dziwnym zbiegiem okoliczności znalazł dwóch ochotników na tą fuchę.


- Co do kolejnej tury no to zostawiam Tobie ewentualne światotworzenie co do wieczoru, nocy i poranka. Ot, byle nie kłóciło się z tym co już nabazgrałem w swoim poście. Możesz powymyślać brakujące imiona czy nazwiska wspomnianym BN-om.

- Co do realiów to na dojazd w środku miejskiego molocha trzeba liczyć ok godzinę. Więc jak Ed zaczyna pracę o 8 rano no to ok 7-ej powiniej wyjeżdżać z domu. Ale póki co nie jest podane ani gdzie jest DEA ani inne adresy więc to tak czysto abstrakcyjne do zabawy w realizm


---


- No i na tą turę chyba tyle. Jakby co to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline