Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2020, 08:15   #2
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Co z ponownym upowłokowieniem Riggerów? Przewidujesz, że każda powłoka dla nich będzie mieć wbudowany stosowny implant, czy raczej w przypadku transferu strunowego poza planetę nagle okaże się, że spora część zdolności z wachlarza Riggera staje się niedostępna, bo ma powłokę bez implantu?

Czy potwierdzisz moje przypuszczenia, że chcąc skonstruować postać podobną do Sylvie (głowa dowódcza ze „Zbudzonych Furii”) powinienem myśleć właśnie o Riggerze? Implant, o którym piszesz bardzo kojarzy mi się z jej „włosami”.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline