Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2020, 08:52   #3
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Co z ponownym upowłokowieniem Riggerów?
To zależy od tego, jakie masz w danej chwili dostępne powłoki. Jak wspomniałem korporacja zapewnia wam jednego darmowego klona i tutaj możemy założyć, że nawet pod względem wszczepów jest on identyczny, jak pierwsza powłoka.
W razie konieczności podróż na inne kolonie także macie zapewnione powłoki. Jakie? To już będzie zależeć od tego, co to za kolonia, jaki rodzaj zadań będzie tam przewidywany. Ogólnie jednak można powiedzieć, że wybierając riggera, nie musisz się obawiać, że stracisz nagle swoje podstawowe zdolności.
W razie ostateczności będzie można wyposażyć powłokę w implant zewnętrzny, który także zapewni możliwość sterowania za pomocą myśli, ale będzie na przykład wolniejszy lub będzie miał mniej dostępnych slotów.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Czy potwierdzisz moje przypuszczenia, że chcąc skonstruować postać podobną do Sylvie (głowa dowódcza ze „Zbudzonych Furii”) powinienem myśleć właśnie o Riggerze? Implant, o którym piszesz bardzo kojarzy mi się z jej „włosami”.
Dokładnie tak.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline