Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 18:22   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1041 Milly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumnyMilly ma z czego być dumny
[Wilkołak: Apokalipsa] Piąty Żywioł

Wycieraczki szalenie skrobały o przednią szybę samochodu. Ściana deszczu wydawała się nieprzenikniona, ledwo widoczna droga nie przeszkadzała jednak Joannie. Wiedziała dokąd jechać, wpatrzona jedynie w rozłożoną na kierownicy mapę, poznaczoną licznymi czerwonymi liniami, krzyżującymi się w jednym punkcie. Siedzący obok niej Tomasz był dziś niezwykle milczący i poddenerwowany, narzekał na wszystko i krytykował każdy jej ruch. Nie podobało mu się, że Joanna wyciągnęła go w tą podróż. Wciąż powtarzał "Zwolnij!" albo "Patrz na drogę!", pozwalała mu jednak na to z dwóch powodów. Po pierwsze był jej bratem i choć Gaja nie pozwoliła mu urodzić się Garou był jej bardzo bliski. Po drugie - dziś na pewno odwiedzą TO miejsce. Nagle kątem oka dostrzegła jakiś kształt z prawej strony, tuż przed maską. Nacisnęła gwałtownie na hamulec i skręciła kierownicą. Samochód na mokrej nawierzchni wpadł w poślizg, okręcił się wokół własnej osi. Pisk hamulców, krzyk Tomasza, świat wirujący przed szybą samochodu, a potem tylko zgrzyt wyginanej blachy, brzdęk tłuczonego szkła i syk poduszek powietrznych. Po kilkunastu sekundach Joanna zdołała stwierdzić, że wylądowali w rowie jakimś cudem omijając najbliższe drzewo, oraz przypomnieć sobie, że coś, w co prawie uderzyła na drodze było małą dziewczynką w przeciwdeszczowym płaszczu.
- Tomek! - odpinała już pasy i próbowała wyjść z samochodu, ale poduszka powietrzna krępowała jej ruchy - Tomek jesteś cały?
Odpowiedział jej przytłumiony głos brata. Najwyraźniej żył, a więc da sobie radę.
- Zostań przy samochodzie i spróbuj wezwać pomoc. Ja za chwilę wracam!
Zanim zdążył odpowiedzieć Joanna była już na zewnątrz, masując obolałe ramię i kolano rozglądała się za szarym kapturem. Dziecko stało na środku jezdni przyglądając się rozbitemu samochodowi.
- Hej! Mała! - zawołała do niej, a dziewczynka uśmiechnęła się. Gdy Joanna
ruszyła w jej stronę, odwróciła się na pięcie i w podskokach weszła w las.
- Heeeej! - wrzasnęła zdenerwowana - Wracaj tutaj!
- Pieski małe dwa chciały przejść przez rzeczkę, nie wiedziały jak, znalazły kładeczkę...
Dziewczynka jak gdyby nigdy nic zaczęła nucić piosenkę, wciąż podskakując i znikając na leśnej dróżce.
- Kładka była zła, skąpały się pieski dwa! Sibą-sibą, siala-la-la-la!
Wbiegając za nią do lasu Joanna nagle TO poczuła. Delikatne mrowienie w palcach przenikające do wnętrza ciała, dotykające duszy. Magia żywiołów... Wiedziała już, że była blisko miejsca, którego od dawna szukała.
"Tu cię mam!" pomyślała i spokojniejszym już krokiem ruszyła przed siebie...


***


Witam wszystkich potencjalnych graczy w nowej rekrutacji do systemu Wilkołak: Apokalipsa. Bez zbędnych przemówień przejdę od razu do istotnych informacji dotyczących moich wymagań jak i samej przygody.

* Sesja będzie utrzymana w konwencji nieco horrorowej, o nastroju tajemnicy i groźby, o okultystycznym zabarwieniu. Nastawiona głównie na myślenie, zdobywanie informacji, choć również i walka się przewinie.
* Preferuję storytelling, choć potrzebne mi będą KP. Walki być może będziemy rozwiązywać mechanicznie, choć nie jest to przesądzone - storytelling to moja myśl przewodnia.
* Sesja rozgrywać się będzie w Krakowie i jego okolicach, nie wykluczam jednak podróży w głąb Polski. Znajomość miasta nie jest wymagana.
* Macierzysty szczep postaci to Maski Bestii, średniej wielkości szczep z siedzibą w pewnym miejscu o nazwie "
Pierwszy Lokal po Lewej, Idąc od Małego Rynku" na ul. Stolarskiej.
* Mile widziane współtworzenie świata przez graczy, np. poprzez opis w historii postaci różnych miejsc i osób związanych z wilkołakami. Nie będę nic więcej narzucać, resztę uzgodnimy przed rozpoczęciem gry.

* Poszukuję 4 graczy, którzy znają system i są obyci z graniem na forum. Bardzo ważna jest dla mnie umiejętność pisania i współtworzenia fabuły - stawiam na aktywnych, pomysłowych i kreatywnych graczy.
* Postacie powinny być na poziomie lekko zaawansowanym, co oznacza, że możecie dorzucić sobie kilka kropek więcej i posiadać już drugą rangę. Należy napisać mi o ile więcej kropek ma postać i na co je wykorzystaliście. Bardzo proszę bez przesady.
* Postacie graczy muszą się znać i należeć do jednej małej watahy, która cieszy się szacunkiem starszyzny. To warunek konieczny, więc proszę nie pytać czy można sobie zrobić kogoś spoza szczepu i spoza watahy. Jak wiadomo wataha nie musi składać się z członków jednego plemienia, może być to zbiorek indywidualności, chodzi jednak o zaufanie i przyjaźń między sobą.
* Bardzo interesuje mnie historia postaci. Proszę o dość dokładną historię, opis wszystkiego co tyczy się bohatera - psychiki, tego co lubi i czego nie lubi, kogo lubi a kogo nie lubi, czym się w życiu kieruje, co jest dla niego ważne etc. Im lepiej opisana postać i ciekawsza historia tym większa szansa na udział w sesji.
* Będzie mi również potrzebna skrócona wersja życiorysu, a w niej wszystko to, co współgracze jako członkowie tej samej watahy będą o postaci wiedzieć. Nie muszą wiedzieć wszystkiego, jednak z racji tego, że postacie sporo się już znają, na pewno wiedzą o sobie dość.
* Historię i KP proszę przesłać na mojego maila (z racji limitu znaków w PW): Milly.lastinn.info@gmail.com.
* Kiedy wybiorę już czworo graczy wszystkie szczegóły dotyczące Waszej znajomości i Waszej watahy będziecie już wspólnie omawiać w komentarzach do sesji. Na razie skupcie się na stworzeniu postaci z myślą o tym, że będzie należeć do watahy.
* Posty nie muszą sypać się co 24 h - jeden tygodniowo to taki standard, jeśli wszyscy gracze i MG będą w stanie, posty będą pojawiać się częściej.


To na razie tyle informacji, które przychodzą mi do głowy. Jeśli czegoś brakuje - pytajcie. Jeszcze tylko kilka przestróg: zanim zadasz pytanie sprawdź dwa razy czy nie podałam już odpowiedzi wyżej (tyczy się to np. pytań o to czy przyjmuję początkujących lub nie znających systemu etc.). Nie pisz postów w stylu "ok! wysyłam!", jeśli raz się już zgłosisz a po jakimś czasie wyślesz KP nie informuj mnie o tym pół-linijkowym postem! Wszelkie odstępstwa od tych norm będą skrupulatnie usuwane, a ich autorzy jako nie potrafiący czytać nie dostaną się do sesji już na wstępie.

Liczę na odzew z Waszej strony i czekam na fajne postacie


P.S.: Rekrutacja zakończy się kiedy wybiorę już czterech graczy. Na pewno o tym poinformuję, więc proszę również nie pytać kiedy koniec. Mam nadzieję, że jak najszybciej
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 08-08-2007 o 18:33. Powód: Drobne dodatki do wymagań
Milly jest offline