Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 19:22   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1662 Milly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłośćMilly ma wspaniałą przyszłość
[Wilkołak: Apokalipsa] Piąty Żywioł

Wycieraczki szalenie skrobały o przednią szybę samochodu. Ściana deszczu wydawała się nieprzenikniona, ledwo widoczna droga nie przeszkadzała jednak Joannie. Wiedziała dokąd jechać, wpatrzona jedynie w rozłożoną na kierownicy mapę, poznaczoną licznymi czerwonymi liniami, krzyżującymi się w jednym punkcie. Siedzący obok niej Tomasz był dziś niezwykle milczący i poddenerwowany, narzekał na wszystko i krytykował każdy jej ruch. Nie podobało mu się, że Joanna wyciągnęła go w tą podróż. Wciąż powtarzał "Zwolnij!" albo "Patrz na drogę!", pozwalała mu jednak na to z dwóch powodów. Po pierwsze był jej bratem i choć Gaja nie pozwoliła mu urodzić się Garou był jej bardzo bliski. Po drugie - dziś na pewno odwiedzą TO miejsce. Nagle kątem oka dostrzegła jakiś kształt z prawej strony, tuż przed maską. Nacisnęła gwałtownie na hamulec i skręciła kierownicą. Samochód na mokrej nawierzchni wpadł w poślizg, okręcił się wokół własnej osi. Pisk hamulców, krzyk Tomasza, świat wirujący przed szybą samochodu, a potem tylko zgrzyt wyginanej blachy, brzdęk tłuczonego szkła i syk poduszek powietrznych. Po kilkunastu sekundach Joanna zdołała stwierdzić, że wylądowali w rowie jakimś cudem omijając najbliższe drzewo, oraz przypomnieć sobie, że coś, w co prawie uderzyła na drodze było małą dziewczynką w przeciwdeszczowym płaszczu.
- Tomek! - odpinała już pasy i próbowała wyjść z samochodu, ale poduszka powietrzna krępowała jej ruchy - Tomek jesteś cały?
Odpowiedział jej przytłumiony głos brata. Najwyraźniej żył, a więc da sobie radę.
- Zostań przy samochodzie i spróbuj wezwać pomoc. Ja za chwilę wracam!
Zanim zdążył odpowiedzieć Joanna była już na zewnątrz, masując obolałe ramię i kolano rozglądała się za szarym kapturem. Dziecko stało na środku jezdni przyglądając się rozbitemu samochodowi.
- Hej! Mała! - zawołała do niej, a dziewczynka uśmiechnęła się. Gdy Joanna
ruszyła w jej stronę, odwróciła się na pięcie i w podskokach weszła w las.
- Heeeej! - wrzasnęła zdenerwowana - Wracaj tutaj!
- Pieski małe dwa chciały przejść przez rzeczkę, nie wiedziały jak, znalazły kładeczkę...
Dziewczynka jak gdyby nigdy nic zaczęła nucić piosenkę, wciąż podskakując i znikając na leśnej dróżce.
- Kładka była zła, skąpały się pieski dwa! Sibą-sibą, siala-la-la-la!
Wbiegając za nią do lasu Joanna nagle TO poczuła. Delikatne mrowienie w palcach przenikające do wnętrza ciała, dotykające duszy. Magia żywiołów... Wiedziała już, że była blisko miejsca, którego od dawna szukała.
"Tu cię mam!" pomyślała i spokojniejszym już krokiem ruszyła przed siebie...


***


Witam wszystkich potencjalnych graczy w nowej rekrutacji do systemu Wilkołak: Apokalipsa. Bez zbędnych przemówień przejdę od razu do istotnych informacji dotyczących moich wymagań jak i samej przygody.

* Sesja będzie utrzymana w konwencji nieco horrorowej, o nastroju tajemnicy i groźby, o okultystycznym zabarwieniu. Nastawiona głównie na myślenie, zdobywanie informacji, choć również i walka się przewinie.
* Preferuję storytelling, choć potrzebne mi będą KP. Walki być może będziemy rozwiązywać mechanicznie, choć nie jest to przesądzone - storytelling to moja myśl przewodnia.
* Sesja rozgrywać się będzie w Krakowie i jego okolicach, nie wykluczam jednak podróży w głąb Polski. Znajomość miasta nie jest wymagana.
* Macierzysty szczep postaci to Maski Bestii, średniej wielkości szczep z siedzibą w pewnym miejscu o nazwie "
Pierwszy Lokal po Lewej, Idąc od Małego Rynku" na ul. Stolarskiej.
* Mile widziane współtworzenie świata przez graczy, np. poprzez opis w historii postaci różnych miejsc i osób związanych z wilkołakami. Nie będę nic więcej narzucać, resztę uzgodnimy przed rozpoczęciem gry.

* Poszukuję 4 graczy, którzy znają system i są obyci z graniem na forum. Bardzo ważna jest dla mnie umiejętność pisania i współtworzenia fabuły - stawiam na aktywnych, pomysłowych i kreatywnych graczy.
* Postacie powinny być na poziomie lekko zaawansowanym, co oznacza, że możecie dorzucić sobie kilka kropek więcej i posiadać już drugą rangę. Należy napisać mi o ile więcej kropek ma postać i na co je wykorzystaliście. Bardzo proszę bez przesady.
* Postacie graczy muszą się znać i należeć do jednej małej watahy, która cieszy się szacunkiem starszyzny. To warunek konieczny, więc proszę nie pytać czy można sobie zrobić kogoś spoza szczepu i spoza watahy. Jak wiadomo wataha nie musi składać się z członków jednego plemienia, może być to zbiorek indywidualności, chodzi jednak o zaufanie i przyjaźń między sobą.
* Bardzo interesuje mnie historia postaci. Proszę o dość dokładną historię, opis wszystkiego co tyczy się bohatera - psychiki, tego co lubi i czego nie lubi, kogo lubi a kogo nie lubi, czym się w życiu kieruje, co jest dla niego ważne etc. Im lepiej opisana postać i ciekawsza historia tym większa szansa na udział w sesji.
* Będzie mi również potrzebna skrócona wersja życiorysu, a w niej wszystko to, co współgracze jako członkowie tej samej watahy będą o postaci wiedzieć. Nie muszą wiedzieć wszystkiego, jednak z racji tego, że postacie sporo się już znają, na pewno wiedzą o sobie dość.
* Historię i KP proszę przesłać na mojego maila (z racji limitu znaków w PW): Milly.lastinn.info@gmail.com.
* Kiedy wybiorę już czworo graczy wszystkie szczegóły dotyczące Waszej znajomości i Waszej watahy będziecie już wspólnie omawiać w komentarzach do sesji. Na razie skupcie się na stworzeniu postaci z myślą o tym, że będzie należeć do watahy.
* Posty nie muszą sypać się co 24 h - jeden tygodniowo to taki standard, jeśli wszyscy gracze i MG będą w stanie, posty będą pojawiać się częściej.


To na razie tyle informacji, które przychodzą mi do głowy. Jeśli czegoś brakuje - pytajcie. Jeszcze tylko kilka przestróg: zanim zadasz pytanie sprawdź dwa razy czy nie podałam już odpowiedzi wyżej (tyczy się to np. pytań o to czy przyjmuję początkujących lub nie znających systemu etc.). Nie pisz postów w stylu "ok! wysyłam!", jeśli raz się już zgłosisz a po jakimś czasie wyślesz KP nie informuj mnie o tym pół-linijkowym postem! Wszelkie odstępstwa od tych norm będą skrupulatnie usuwane, a ich autorzy jako nie potrafiący czytać nie dostaną się do sesji już na wstępie.

Liczę na odzew z Waszej strony i czekam na fajne postacie


P.S.: Rekrutacja zakończy się kiedy wybiorę już czterech graczy. Na pewno o tym poinformuję, więc proszę również nie pytać kiedy koniec. Mam nadzieję, że jak najszybciej
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 08-08-2007 o 19:33. Powód: Drobne dodatki do wymagań
Milly jest offline