Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2020, 16:06   #5
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Retrospekcje wiedźmina.


Cytat:
Napisał Rudolf Zobacz post
Rankiem, dwa dni temu znalazłem ją pod lasem. Bieliznę miała opuszczoną do kostek, suknie podartą, krew między nogami. A na szyi fioletowe sińce. Udusił ją skurwiel…moją Marzankę, moją córeczkę…
Cytat:
Napisał Zygfryd Zobacz post
A jaki mądry! Jaki zdolny! Wszystkie księgi zielarskie na pamięć zna. Jak coś w krzyżu łupie albo w nodze strzyka maść zrobi i jak ręką odjął. A choroby? Choroby sam eliksirami leczy, prawda Dobrusia?
Cytat:
Napisał Dobromiła Zobacz post
Prawda, najprawdziwsza prawda! Jak spać nie mogę, wywaru z szyszek chmielu zaparzy i człowiek do rana śpi jak dziecko
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
klątwa musiała zostać rzucona przez osobę pałającą do przeklętego straszna nienawiścią lub gniewem.
 
Arthur Fleck jest offline