Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2020, 09:01   #128
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Post już jest. Z racji mojego opóźnienia przedłużę turę o 12 godzin, czyli potrwa ona do niedzieli 16.02 godz. 12:00.

@Mike
- Przed Tobą prosta decyzja. Bierzesz "pigułkę" czy nie?
- Jeśli będziesz chciał pociągnąć fabułę dalej, czyli poznać plan Tiena, to zapraszam do dialogu. Jeśli nie, to wszystkiego dowiesz się za tydzień.

@Lord Melkor
- Drzwi się otwarły, ale w środku panują egipskie ciemności. Żadnych latarek ze sobą nie macie. Korytarz wejściowy jest na pewno szerszy niż same wrota, czyli ma nie mniej niż 7-8 metrów szerokości. Długości nie masz możliwości sprawdzić inaczej niż wchodząc do środka.
- W obszarze, do którego sięga światło dnia, nie ma zupełnie nic. Pusta, biała podłoga. Światło nie dociera do bocznych ścian, więc nie wiesz czy znajdują się one tuż poza jego zasięgiem, czy może znacznie dalej.

@Bardiel
- Grupa, wraz z królem, wróciła się do wyjścia ze świątyni. Na rynku, nad którym już wzeszło słońce, zaczął się zwykły, codzienny ruch ludzi.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline