Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2020, 16:59   #131
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Myślałem nad tym długo, zastanawiałem się czy nie napisać do MG na PW ale doszedłem do wniosku że nie ma co się kryć po kontach tylko oficjalnie tutaj napiszę:

Nie ma co się patyczkować tylko oficjalnie uznać fakty przeprosić i się wytłumaczyć. Chciałbym zrezygnować z gry mógłbym się tu usprawiedliwiać że po tych dwóch czy trzech pierwszych postach zacząłem chorować zresztą do dzisiaj czuje się nie najlepiej, mógłbym znów mówić o przepisywaniu postów z komunikatorów itp.

Jednak mimo tych problemów wolniej bo wolniej ale odpisuję w innych sesjach przekopiowuje rzeczy z docka. Tak naprawdę całość winy leży po mojej stronie myślałem że dam radę odgrywać psychola ale jakoś nie udało mi się z Gerappą "zgrać". Pomysł na sesje, prowadzenie i mechanika walki są naprawdę super.

Niestety nie jestem wstanie z siebie wykrzesać chęci ani weny żeby zrobić tego posta. Bardzo przepraszam Col Frosta za zmarnowanie twojego czasu i mam nadzieje że wybaczysz mi zawalenie sprawy.
 
Brilchan jest offline