Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2020, 19:33   #132
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Mogę po prostu stworzyć światło energią Ki, nie?
Możesz, jak najbardziej. Chociaż światło z takiej kulki będzie mocno rozproszone, więc parę metrów do przodu będzie tylko oświetlać.

Cytat:
Napisał Brilchan
Niestety nie jestem wstanie z siebie wykrzesać chęci ani weny żeby zrobić tego posta. Bardzo przepraszam Col Frosta za zmarnowanie twojego czasu i mam nadzieje że wybaczysz mi zawalenie sprawy.
Trudno, zdarza się. Tak jak MG nie jest w stanie ocenić w pełni potencjału gracza po samej KP, tak gracz nie może ocenić pomysłu na sesję po samej rekrutce. Coś nie zgrało, real dopada, czasu brakuje, rozumiem. Nie będę o takie rzeczy chował urazy. Ja z kolei mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe, jeśli jeszcze wykorzystam Gerappę w sesji. Zbyt dużo planów miałem z nim związanych żeby teraz żadnego nie wprowadzić w życie Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę zdrowia i do zobaczenia w innych sesjach.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline