Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2020, 16:46   #8
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asderuki Zobacz post
O, a ciebie to się nie spodziewałam tutaj Zormarze.

Kobold odpada zupełnie. Kenku... tylko jeśli byś się z kimś dogadał, że jesteś jego "chowańcem" czy też jakiegoś rodzaju sługą. Jako postać bez nadzoru nie bardzo widzę ją w tym mieście.

Rzuty zaraz na PW pójdą.
A postanowiłem, że zobaczę czy coś ciekawego mi przyjdzie do głowy, a sama przygoda wydaje się krótka, więc nie powinna zabrać nie wiadomo ile czasu, a dawno też nie grałem jako gracz na LI. Do tego sama kwestia, że szukamy 4 graczy powinna usprawnić granie i zwiększyć zaangażowanie.

Co się tyczy Kenku to coś takiego nawet chodziłoby mi po głowie, kto wie może ktoś chciałby zrobić wspólną historię?

Z innych ras rozważam jeszcze tabaxi (majaczy mi się coś w głowie o lwioludziu), ale kto wie czy ostatecznie nie zdecyduję się na kogoś ze standardowych ras.

W kwestii klas zawsze chętnie przytulę kapłana czy maga, ale kto wie czy nie będzie pierwszy w mojej karierze łotrzyk (jakoś ciągle tę klasę omijam). Niemniej przyznam się, że osobiście wolałbym rozpoczynać grę na 3 poziomie, kiedy można już wybrać archetyp (wybieranie go już w trakcie gry często wydaje mi się mocno sztuczne, chyba, że ma się dobrą podbudowę fabularną jak np. wstąpienie do kręgu druidycznego, egzamin ucznia maga itp.). Niemniej pomyślimy i zobaczymy.

Ps. Jakieś ciekawostki o mieście? Okoliczne konflikty czy wydarzenia, do których można się podczepić w historii postaci? Akurat dla mnie tworzenie postaci w trochę takiej próżni jest trudne po prostu z braku podbudowy, na której można budować.

Ps. 2. Co z postaciami, które zaczną z atutem Wtajemniczony (Zaklęcie 1 poziomu + 2 sztuczki) lub Znawca rytuałów (2 rytuały wybranej klasy) w kwestiach fabularnych i nielegalnością magii?
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 14-02-2020 o 16:53.
Zormar jest offline