Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2020, 02:06   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 4 - 2020.02.01; sb; g 09:30

- Oki to udało mi się zmajstrować post Termin powiedzmy do czw. 02.20. Czyli z tydzień na zmajstrowanie posta


Stan BG:

- Edward Hoover: 10/10; s.zdrowy;



- Co do wydarzeń to chronologicznie jest tak:

- powrót z Duffym do biur DEA
- wieczór w "Bukowski Tample"
- ranek przyjazd do biura DEA


- Co do fotek z Margerity szału nie ma. Bo przysłali głownie z tą kobiecą postacią więc no ona jest na głównym planie. Jeśli jest ktoś jeszcze na tych fotkach to tak na pewno nie na pierwszym planie.

- Co do wieczoru u Bukowskiego to rzuciłem kostką bo to trochę losowa sprawa. Wypadło 1 czyli udało się z jakimś bonusem. Kostnica

- No poranek w biurze okazuje się dość rutynowy. Czyli z iwigilacji kolegów Alyssy nie wyszły żadne rewelacje. A co do płyt poszły do laba no lab otwierają w pn rano więc no trzeba poczekać.

- Co do tej tury no to chciałbym wiedzieć jakie Edward ma plany co do nadchodzącego dnia. Jak jakieś scenki to mona spróbować je rozegrać.



---


- No i chyba tyle z mojej strony na tą turę Jeśli coś jest niejasne no to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline