Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2007, 08:33   #1
darkness
 
Reputacja: 1 darkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skałdarkness jest jak klejnot wśród skał
Talking [autorski] Disciples II - Kryształ potęgi - rekrutacja

Ponieważ w poprzednim temacie po napisaniu długiej histori wprowadzającej zresetował mi się komputer zanim wysłałem , w tym temacie napisze tylko końcówke wprowadzenia.

-------------------------

Krasnolud zauważył zwitek papieru,wziął go do ręki i rozwinął,prowadził on aż do wielkiego drzewa a punkt przy drzewie był oznaczony kryształem.
- może to jakiś wielki skarb .. albo coś co powstrzyma wojny - myśli krasnoluida były ambitne a ta druga opcja szlachetna.Szybko powiadomił krasnoludy i wraz z pewnym oddziałem wyruszył.Kiedy już dotarli na miejsce po tygodniowej wędrówce,zaczeli kopać,wykopali spory kryształ o kolorze fioletowym.Fakt wyglądał na bezcenny i taki był,bo jak pewien krasnolud z raną na ręcę podparł się o kryształ to jego rana,znikła.Teraz już było w 100% wiadomo do czego jest ta błyskotka.Całe zdarzenie śledził oddział widmowych wojowników,kiedy już krasnoludy zabierały cudny kryształ..Widmowi wojownicy zaatakowali ich i pozbawili życia,zabierając do twierdzy hordów,ów diament.Po drodze podsłuchał ich elf , krasnolud , człowiek i demon.Było to podsłuchiwanie przypadkowe jednak jak zauważyli jak nieumarły traci rękę bo drugi mu odcioł za opuszczenie kryształu,to ten dotknął złamaną częścią kryształu,i ręka mu odrosła.Zapowiadała się wojna....

--------------------------------

I tak się stało rasy ciągle walczyły o kryształ,ale nieumarli nadal trzymali go w swojej twierdzy bo się trzymali.Pewien 1 demon,elf,człowiek i krasnolud postanowili zjednoczyć siły i odbić diament i podzielić go dla całej krainy

---------------------------------------------

ilu potrzebuje graczy - 4 (jednego demona,elfa,człowieka,krasnoluda)

karte postaci podajemy w temacie - pytania na PW

imię : wiadomo
rasa : krasnolud,elf,człowiek,demon z jednej rasy potrzebuje jednego gracza
profesja : w krasnoludach :lekkostopy,górski olbrzym,krasnolud w elfach : centaur strażnik,łucznik (zapomniałem pierwszej formy ale wiadomo o co chodzi) w imperium - uczeń,giermek,akolita a w demonach - diabeł,wyznawca,opętany - kiedy wybierzemy dane drzewko z swojej rasy podane wyżej podczas sesjii zdobędziemy PD i będziemy awansować
ekwipunek : taki jak typowy dla żołnierza i drzewka danej rasy (obcykani w disciples wiedzą o co chodzi)
płeć : bez komentarza
wygląd: najlepiej podać
historia : nie koniecznie ale najlepiej podać

na graczy poczekam na tyle aż się pojawią ^^

sesja prawdbodobnie w temacie będzie miała około : 30 stron -piszę jakby ktoś nie miał aż tyle czasu

typ sesjii - spokojne snucie opowieści - rannacyjna
 

Ostatnio edytowane przez darkness : 09-08-2007 o 09:39. Powód: aktualizacja
darkness jest offline