Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2020, 12:08   #1
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Elfie Wojny - O co poszło z Drowami?

Witam wszystkich!

Noszę się z zamiarem poprowadzenia pierwszej sesji na tym forum. Od jakiegoś czasu szukałem ciekawego motywu i urodził mi się taki na sesji, w która gram u Mike'a, a konkretnie w tym ([autorski] Na ratunek cesarstwu) poście.

Co powiecie na alternatywną historię Elfich Wojen? Może te Drowy nie zawsze były takie złe, tylko musiały się dostosować do sytuacji i życia w podmroku? Może to Jasne elfy dały ciała, a przez kolejne setki lat starannie wybielały swoją historię?

Generalnie zarys źródła konfliktu byłby taki jak gwiazdki w powyższym zalinkowanym poście, w pomysłów na sesje mam trzy.


1. Sesja dla dwóch drużyn i kampania wojenna między jasnymi i ciemnymi.

2. Sesja dla grupy drowów plus ewentualnych jasnych elfów, które postanowiły zabrać się z rodzinami do podmroku i pierwsze miesiące/lata zakładania nowego miasta.

3. Sesja dla jednej drużyny złych jasnych elfów, które chcą pozbyć się drowów z powierzchni już po tym jak zaczęły się prześladowania.


Jestem otwarty na sugestie i chętnie odpowiem na pytania.


Kwestia systemu i poziomów postaci do dogadania i będzie zależeć od wygranej kampanii.

Świat powiedzmy, że autorski.
 

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 21-02-2020 o 12:23.
shewa92 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem