Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2020, 18:10   #1
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Tajemnice Mulmaster

Witam wszystkich!

Post wprowadzający będzie najpewniej jutro i będziemy mogli zacząć grać.

Jako, że dość luźno podeszłam do tematu w rekrucie pozwolę sobie teraz z wami omówić kilka organizacyjnych spraw:
  • Jak pisałam częstotliwość odpisów zależy w dużej mierze od was, ale nie chciałabym aby kolejka odpisów trwała dłużej niż 7 dni bo zapomnimy co mieliśmy robić.
  • Kwestia gdocka - na pewno będzie o ile nie zdecydujecie się na narrację pierwszoosobową.
  • Avek postaci tradycyjnie 200px szerokości. W razie czego gdyby ktoś swój na szybko znalazł, ale nie do końca pasował mu do wizji to mogę pomóc w obróbce.
  • Długość postów - nie przepadam za jednolinijkowcami na forum, szczególnie, że awatary rozbijają czytanie, więc wolałabym przynajmniej na kilka zdań. W drugą stronę ogranicza was tylko limit znaków.
  • Jeśli by, któreś z was nie miało w ogóle czasu/weny na odpis bardzo proszę dać znać. Wolę wiedzieć, że nie mam na co czekać, albo że trzeba wstrzymać sesje.
  • Może być tak, że zamiast postów poproszę was tylko o deklaracje akcji postaci. Jest czas na uzewnętrznianie się i czas na akcje.
  • Wypowiedzi tradycyjnie kursywą. Myśli mogą zamiast używać "-" koszystać z "~".

Kwestia pisania z trzeciej albo pierwszej osoby. Dla swojej własnej poczytalności wolałabym ustalić jeden rodzaj prowadzenia narracji. Jak będzie trzecia osoba, to tak jak w większości sesji będą opisy co robią postacie. Jak pierwszoosobową wybierzecie, to automatycznie zacznę pisać do "was" i wtedy trzymamy się stricte forum. Kolorowe posty jak na docku nie przejdą z kilkoma osobami myślącymi jako "ja".
No chyba, że mamy w głębokim poważaniu jak innym się czyta tę przygodę.

Kwestia ozdobników, rysunków, układu. Przyzwyczaiłam się do używania justuj i indent na forum. Reszta jest waszą kreatywnością. Ja na pewno będę używać pogrubień i jako tako dawać wam przede wszystkim klarowny w odbiorze post. Tego wymagam, reszta dodatków jest wasza. Jedyne o co proszę, to myślę, że spróbowałabym pójść z pogrubianiem najważniejszej akcji postaci w poście. Na zasadzie "[...] Kanton rozejrzał się uważnie uśmiechając pod nosem i bawiąc się swoim wisiorkiem."
Ewentualnie robić podsumowanie w spoilerze. Będzie to pomocne zarówno dla mnie jak i dla innych graczy.

EDIT:
link do docka sesyjnego
https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing
 

Ostatnio edytowane przez Asderuki : 05-03-2020 o 23:59.
Asderuki jest offline