Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2020, 09:44   #3
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Z chęcią zagram we wszystkie 3 bo mam kilka niewykorzystanych konceptów postaci. Oznaczyłem Dragon Heist bo pierwsze wydaje mi się przeróbką modułu do D&D 1 edycji a ostatnio słuchałem analizy tamtego modułu. Oczywiście, umiem podzielić wiedzę postaci i wiedzę mnie jako gracza ale marzy mi się zagranie postacią Worlocka a gadanie z patronem wydaje mi się integralna częścią tej klasy a w Mgłach Ravenloftu to raczej byłoby niemożliwe bo władcy tej domeny raczej blokują takie możliwości.

Jeżeli ta opcja wygra i tak spróbuje się zgłosić bo mam pomysł na parę neutralnie złych postaci które Ravenloft mógłby męczyć za ich zbrodnie

Tu moje kolejne pytanie: Jak rozumiem wszystko od pierwszego poziomu ? Bo nauczony ostatnią rekrutacją gdzie zrezygnowałem pod koniec bo akurat byłem padnięty i nie dokończyłem części mechanicznej chce z góry zrobić KP.

Czy będę jakieś ograniczenia co do charakteru postaci ? Proszę się nie bać nie planuje zgłaszać psycholi ostatnio próbowałem stworzyć taką postać przeszła ale musiałem zrezygnować bo nie potrafiłem się w nią wczuć więc wiem już jakie mam ograniczenia w tym względzie.

Ostatnio chodzą za mną koncepty neutralnie złych postaci napędzane chęcią zemsty a żeby tej zemsty dokonać potrzebują zdobyć moc i doświadczenie więc zostają poszukiwaczami przygód. Zawsze gdy gram staram się żeby moje postaci były grywalne i nastawione pro drużyna nawet jak dojdzie do jakieś sprzeczek dla klimatu z powodu różnicy przekonań to zawsze staram się deeskalować bo nie lubię konfliktów wewnątrz drużynowych i wychodzę z założenia że wszyscy chcemy się dobrze bawić
 
Brilchan jest offline