Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2020, 11:59   #5
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Oznaczyłem Dragon Heist bo pierwsze wydaje mi się przeróbką modułu do D&D 1 edycji a ostatnio słuchałem analizy tamtego modułu.
Curse of Strahd jest bardzo rozbudowane względem pierwowzoru, więc nawet jak ktoś grał w pierwszą wersję, to przy tej będzie się i tak świetnie bawił, bo doznania z gry są po prostu inne. Zwłaszcza, że jest to niejako sanbox i od graczy zależy, co zrobią, gdzie pójdą, komu pomogą. Może więc być ciekawie

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Tu moje kolejne pytanie: Jak rozumiem wszystko od pierwszego poziomu ? Bo nauczony ostatnią rekrutacją gdzie zrezygnowałem pod koniec bo akurat byłem padnięty i nie dokończyłem części mechanicznej chce z góry zrobić KP.
W Curse of Strahd możemy zacząć od 1, wtedy rozegramy krótki prolog wprowadzający do głównej przygody, albo od 3 z pominięciem tej pierwszej mini-przygody, gdzie postaci awansują dwa poziomy. Jeszcze pomyślę nad tym. Pozostałe dwie przygody od 1 poziomu.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Czy będę jakieś ograniczenia co do charakteru postaci ?
Tak, w każdej przygodzie preferuję charaktery nie-złe. Ale...

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Ostatnio chodzą za mną koncepty neutralnie złych postaci napędzane chęcią zemsty
Jeśli umotywujesz to porządnie i mnie tym kupisz, to mogę się zgodzić na jedną postać neutralnie złą. Niemniej wolałbym postaci dobre lub neutralne.

_________________

Fajnie, że już teraz jest spory odzew, widzę, że zapotrzebowanie na DeDeki na LI wciąż niezmiennie wysokie
 
Ayoze jest offline