Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2007, 15:47   #5
Lorn

Lorn's Avatar

Reputacja: 532 Lorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wszystko, co napisałaś we wstępie do rekrutacji klimat, forma prowadzenie i tworzenia postaci itd., pasuje mi bez wyjątku, łącznie z samym systemem, który bardzo sobie cenię.
Mam jednak jedno "ale" natury technicznej, wybieram się właśnie na dwutygodniowy urlop i choćby nie wiem co, nie zdążę napisać historii, ani karty przed wyjazdem.
Jeżeli zarezerwujesz mi jedno miejsce w tej sesji za 2 tygodnie dostaniesz wszystko, o co trzeba. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz, chciałbym uniknąć sytuacji, kiedy przyjadę z gotową kartą i zobaczę zamkniętą rekrutację i komplet przyjętych graczy.

Mam nadzieję, że odpowiesz mi przed wyjazdem...

Przy okazji, konkretne pytanie. Mogłabyś po prostu podać dopuszczalną ilość tych dodatkowych kropek? Kropka kropce nie równa, więc gdzie nie gdzie mogłabyś uznać za przesadę postawienie dwóch kropek więcej.
Może lepiej określić to w dodatkowych punktach wolnych... +20, 30PW

Dobrze by było, gdybyś też od razu wyjasniła sprawę totemu watachy, jaki to jest totem, czy jest przy okazji totemem jednego z lokalnych plemion? Ile punktów wolnych każdy z graczy musi poświęcić na opłacenie tego Totemu i siły więzi jaką mają z nim członkowie watahy.

Do napisania solidnej i odnoszącej się do realiów gry historii postaci dobrze by było też wiedzieć, co nie co na temat Caernu do którego należymy. Czy znajduje właśnie tam, na stolarskiej? Jaki jest jego charakter? Czy to jest mocny caern, czy słaby. Średniej wielkości szczep może sie opiekować zarówno jednym, jak i drugim. Wszystko można uzasadnić.

Dla spójności naszych historii powinniśmy też poznać chociaż zarys historii naszego szczepu. Jak długo istnieje? Kto mu przewodzi? Jakie były jego wzloty i upadki? Czy jest to młody szczep, który się rozrasta, a może podupada wykańczany kolejnymi walkami?
Kilka słów na temat naszej ostatniej historii i przeciwników, z którymi mamy do czynienia.
Stosunki z wampirami i magami bytującymi w mieście. Czy istnieją jakieś wynegocjowane granice w mieście? Jest pokój, czy wojna?

Ostatnio edytowane przez Lorn : 10-08-2007 o 18:15.
Lorn jest offline