Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2007, 21:55   #9
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jeśli chodzi o punkty to nie narzucam nic nikomu, liczę na Wasz umiar. W zależności od Waszej koncepcji postaci i historii (jakoś trzeba umotywować te dodatkowe kropki, nie biorą się z powietrza) możecie dodać kilka kropek na co chcecie - wiadomo, że postać starsza, z drugą rangą przeżyła więcej i jest bardziej doświadczona od pierwszorangowego młokosa. Nie mówię też, że każdy z Was ma grać starym wyjadaczem, jeśli taka Wasza wola, może być to młoda postać. Jeśli postać okaże się za bardzo "przepakowana", to po prostu będziemy pertraktować ile i z czego punktów odjąć. Mam nadzieję, że taka wolna ręka Wam odpowiada? Nie jestem typem twardego MG, dla mnie liczy się zabawa zarówno graczy, jak i moja.

A pytanie o tło akcji nie do końca rozumiem. Gdybyś mógł to rozwinąć będę wdzięczna. Napisałam w rekrutacji tyle informacji ile wydawało mi się wystarczających, nie chcę też na razie zdradzać szczegółów, gdyż te wyjdą mniej lub bardziej na początku sesji.
 
Milly jest offline