Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2020, 00:48   #8
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Witam, jak widzę Ketharian mamy podobne podejście i jednakowe założenia jeśli idzie o prowadzenie

Primadonną nie jestem, weteranem CP owszem

Tempo i założenia sesji mi pasują, odpisy daje najczęściej zaraz po wrzuceniu posta MG. Wkładanie słów i gestów przez MG też doskonale znam, bo moja Star Warsowa drużyna (już druga część przygody) musiała też przyzwyczaić się do takich zabiegów ^^

Jedyny problem jaki widzę to robienie KP. Jestem leniwym draniem z problemem z cyferkami, ale jeśli po ustaleniu założeń szybko sklecił byś mechanikę to jak najbardziej dam z siebie wszystko z sesji, bo od dawna chodziła po głowie mi postać fixera (może dilera).

Pozdrawiam PINN

EDIT: Awatary mogą być artami czy zdjęcia postaci? Pytam, bo zawsze łapię pomysły jak mam wygląd bohatera ;p

EDIT 2: Jeszcze jedna rzecz, dało by radę grać rockerem? Nie mówię o byciu Królem Rock n' Rolla, ale zwyczajnym gitarzystą z jakiegoś podziemnego zespołu? Sam jestem gitarzystą i produkuje elektronikę, więc dodał bym dużo smaczków i immersji
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 30-03-2020 o 07:46.
Pinn jest offline