Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2007, 23:13   #12
Skin_Poznań
 
Reputacja: 1 Skin_Poznań ma wyłączoną reputację
Współtworzenie świata brzmi dla mnie ok. Tylko znając życie mamy skrajnie inne wizje w ogóle Werewolf'a. Ja na przykład odrzucam walkę ze Żmijem jako główny motyw i bardziej trzymam się rywalizacji stad/watah/septów etc.
Po za tym w innym temacie poruszyliśmy kwestię wizji plemion i co kto sądzi o Pomiocie .Wracając do tematu. Czy jeżeli mamy współtworzyć świat możemy również spisać "własną litanię" czyli interpretację początkowych nakazów? Możemy opisywać inne Caerny oraz Garou żyjące w nich(mam na myśli Caern w okolicach Poznania np.) ,opisywać inne miasta oraz sytuację jaka w nich panuje?
Poprosiłbym jak mój przedmówca abyś opisała +- jak według Ciebie wygląda Kraków i okoice,jakie są tam Garou/ile ich jest ,co robią ,jak wygląda sprawa wampirów i magów(ja osobiście nie używam tego tematu,albo prawie w ogóle).
Jak w ogóle wygląda sprawa ze Żmijem i jego sługami ,jak odnoszą się do siebie Garou z różnych stad... pytań jest wiele i chyba nie ma miejsca aby wszystkie wypisać.Dlatego poprosiłbym abyś streściła wszystkie sprawy związana z życiem Garou w twoim WoDzie.
Pozdrawiam tej.
 
Skin_Poznań jest offline