Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2007, 00:26   #13
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Cóż, z tego co widzę, to ty Milly nie masz "swojego WoDa". Mi współtworzenie świata się całkiem podoba, na pewną skalą było też coś takiego w sesji Londyn 2005 Lorna (przynajmniej u mnie). Po prostu gadałem z nim na temat swojej postaci i on ją dostosowywał tak, żeby jej historia miała ręce i nogi. Jak dla mnie to jest wykonalne, ale jednak może być trochę trudności przy konfrontacji naszych wizji.

Ja jako nowicjusz w systemie mogę się dostosować w pewnym stopniu do reszty, choć tu znowu mogą być problemy, np. przy ustalaniu kontaktów i wpływów. Ja w każdym razie już się trochę zgadałem z Bortaszem i niejako robimy swoje postacie razem i już ustalamy dla niej przyszłą linię porozumienia. Myślę, że później każdy będzie musiał po prostu pogadać z kolegą z watahy i ustalić skąd mogą się znać lub co mogli robić razem.

Burza mózgów przy tak obranym wariancie zacznie się po zakończeniu rekrutacji i potrwa jeszcze z tydzień pewnie.. Ale jak dla mnie zrobienie postaci którą wszyscy uczestnicy sesji będą wspominać jako potrzebną i ważną jest warte poświęceń .
 
Harv jest offline