Wątek: Ulubiona rasa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2007, 23:31   #5
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Oczywiście czlowiek. Mimo znacznie niższych cech jest bardziej różnorodny. Oczywiście grałem każdą postacią. Elfy to straszne przepaki, zwłaszcza gdy zostaniesz strzelcem, lub magiem 4 poziomu. Krasnale są chyba najmniej ciekawe dla mnie, owszem można stworzyc ciekawą dramatyczną postac (ostatnio grałem zabójca trolli i zostałem zabójca demonów teraz jest to przepak ale wciąż dramatyczny, co z tego, że mało kto jest w stanie stanąc z nim do walki...). Niziołki... świetna rasa, a zwłaszcza gdy cała dróżyna się wcieli w tą rasę. Świetna zabawa, bardzo polecam (walka z dwoma oprychami dla 3 hobbitów podstawowych postaci, to niezłe kombiowanie, a po zaawansowanych profesjach staliśmy sie tak perfidnie sprytni i na dodatek dopakowani, że nie było zlituj się ).
Ogłna ocena to jednak człowiek.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem