Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2007, 13:40   #21
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
<Mężczyzna może dwudziesto paroletni przyglądał się całemu zgromadzeniu z lekkim rozbawieniem. Pokręcił głowa i wziął gitare w swe dłonie I zagłuszyl wszystkich wokół.

gdy skończył spojrzał na resztę i rzekł ze spokojem. >

Starsi szczepu postanowili iż razem mamy wykonać zaszczytne zadanie. Zatem pozwólcie że się przedstawię. Zwą mnie Piewcą Chwały a urodziłem się lat dwadzieścia i dwa temu gdy Fenris wył do rosnącego księżyca to też Galilardem jestem.

<wstał i wszyscy mogli dostrzec iż jest dobrze zbudowany i wysportowany. Poruszał się z niewymuszoną gracją. Uśmiech jedną strona ust nadawał mu lekko kpiący wygląd.>

Jeżeli pytacie o Totem to tylko totem walki jak dla mnie, z cała pewnością uda nam się ściągnąć ducha <dziwnym spojrzeniem obdarzył czerwonego jegomościa w garniturze> który zechce nas wspomóc w naszej batalii o Gaję <zaakcentował przenosząc spojrzenie na drzewko bez liści, rozciągnął się lekko i postawiwszy nogę na krześle które do tej pory zajmował i znów chwycił gitarę. >

Through the gates of hell as we make our way to heaven!
Through the Black dancers lines.
Primo Victorias!
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho

Ostatnio edytowane przez Bortasz : 11-08-2007 o 13:43.
Bortasz jest offline