Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2007, 14:51   #22
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
-Ech.. z muzyką jest jak z parówkami i doświadczoną w łóżku kobietą... smakują, ale lepiej nie wnikać jak to powstawało... -jak zwykle znudzony Szary spojrzał znad czytanej książki i zniesmaczonym wzrokiem omiótł zgormadzonych... -Muzycy... Miot Fenrisa i Fianna... to może skoczcie sobie do gardeł już teraz i załatwcie sprawe jak Varg Vick.. no jak mu tam było, ten z Burzum z tym drugim na Euu... no czy jakoś no tak sie mu ksywa...eee.. a idźcie że w diabły, czytać nie dajecie spokojnie tribebooków!

Mieszanka graczy widzę coraz bardziej wybuchowa Ostry odsiew nas czeka Panie i Panowie... gdzie moja podręczna belka stropowa?

Totem jak pisałem, obojętny - moją postać trzymać będzie honor i powinności oraaaz jakieś relacje z jakąś inną postacią/ciami ale to sobie osobiście dogadam z innym graczem a nie teraz tutaj...
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline