Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2007, 18:38   #26
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
No ładnie Wam idzie Cieszę się, że podłapaliście o co chodzi i próbujecie tworzyć wspólną historię. Jak na razie mi się podoba. Teraz znowu kilka kwestii organizacyjnych:
Tworzenie watahy proponuję zostawić na koniec, kiedy będzie wiadomo już kto gra ostatecznie (chyba, że życzycie sobie inaczej, ale myślę, że to najrozsądniejsze).

Są 4 miejsca, obecnie 7 chętnych, tak więc trzy osoby będą musiały odpaść. Liczy się przede wszystkim dobra postać, a na drugim miejscu wkład w tworzenie rzeczywistości. Dalej będę brała pod uwagę inne sesje danego gracza.

Cytat:
Żeby nie bylo bałaganu, proponuję Ci Milly, żebyś określiła czas w ciągu, którego przyjmujesz pomysły/projekty.
Czas to dwa tygodnie. Zakładam, że ostatnią dostanę postać Lorna (z przyczyn jego wyjazdu) i w momencie, gdy do mnie dotrze nie będę przyjmować już więcej postaci, nawet jeśli ktoś się w ostatniej chwili zgłosi. Byłabym jeszcze wdzięczna gdyby Lorn określi przybliżoną datę podesłania tej postaci lub daty kiedy wraca.

Cytat:
Jak na razie nie jest to rzecz usystematyzowana, bo nie wiem jak Milly zapatruje się na dodanie w ramach współtworzenia świata elementów z Maga: Wstąpienie.
Nie znam Maga, nie mogę więc siłą rzeczy wprowadzać magów do gry. W tej przygodzie to gracze będą bawić się czarami (zaznaczałam, że magia pojawi się na sesji, jednak nie będzie to miało nic wspólnego z systemem Mag: Wstąpienie).

Cytat:
Cóż, z tego co widzę, to ty Milly nie masz "swojego WoDa".
Milly ma swojego WoDa, no może nie tak całkiem od podstaw stworzonego, bo pożyczonego i przerobionego na własne potrzeby. Całe miasto było opisane w mojej pierwszej sesji Wampira na forum. Zastanawiałam się nad tym, czy nie wrócić do tego świata i w nim rozegrać przygodę, jednak myślałam, że dla Was jako graczy większą frajdą będzie samodzielna kreacja świata. To zawsze coś nowego i innego - gracze tworzą swój świat, do którego wpasuje się MG i poprowadzi w nim przygodę

Podobają mi się też rozmowy między Waszymi postaciami w rekrutacji Robi się klimat. Poznawajcie się, wymieniajcie pomysłami, rozmawiajcie - widać, że rekrutacja jest żywa a i graczy będę miała fajnych.

I pamiętajcie - postacie na maila!
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 11-08-2007 o 18:55.
Milly jest offline