Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2020, 09:28   #3
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Tomasz

- Brzmi trochę jak Xenonauts ta fabuła. Chociaż tam historycznie jest ciut później. Ale właściwie to i tak jak dla mnie brzmi to ciekawie Lubię klimaty Zimnej Wojny i coś z UFO też lubię Ino nie wiem jak z czasem no i detalami sesji/rekruty.

- A póki co to mam parę pytań



1 - No ale co z tą mechą? Jak by to miało wyglądać?

2 - Jak by miała wyglądać KP? Co by w niej miało być?

3 - Właściwie kim by byli BG? Zgaduję, że członkami tej tajnej organizacji. Ale to by było bardziej w stylu Cold City czy X-COM? BG by mieli być z jednej strony żelaznej kurtyny czy dowolność?

4 - Jakie stężenie obcych by było w uniwersum? Czyli do ganiania za śladowymi śladami jak Fox i Scully w Archiwum X czy do pełnoprawnej inwazji jak w X-COM?

5 - Jaki rytm sesji byś planował?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem