Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2020, 18:29   #883
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
No to jest plan [fanfary…]
- Mam tylko nadzieję… - mruknął Ill, rozwalając sejmitarem kolejny zarośnięty mchem układ z kamieni runicznych -…że on faktycznie opęta jakieś dziecko…
Schował broń.
- To powinny być wszystkie.
Cień snujący się nieopodal zaczął jakoś aktywniej się kręcić, a po chwili zasuwał pomiędzy drzewami, niczym wesoły, wypuszczony do ogrodu pies. Zniknął, ruszając w stronę wioski.
- No to za nim – sapnął Illiamdrill.
Ruszyliście w pogoń za cieniem. Ill zerknął w górę. Skrząca się metalicznie tęczą kopuła na niebie jak była, tak jest nadal.
- No oczywiście… - bąknął.
Dotarliście do wioski. Co dalej? A Może By Tak…?
Kilku miejscowych na wasz widok wycofało się ponownie do chat i „zabiło drzwi dechami”, podglądając was przez szpar w okiennicach.
- To po czym rozpoznać opętane dziecko i co dalej z nim zamierzasz zrobić? – Ill bąknął do Kiti, leniwie siadając na miejscowym krześle przed jedną z chat.

https://www.deviantart.com/hedax/art...hild-550011462
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline